Designer Outlet Parndorf – ráj pro milovníky módy a slevových akcí

0
18

Pokud se vám líbí značkové oblečení a doplňky, ale nechcete za ně platit příliš mnoho, máme pro vás tip na skvělé místo pro nákup. Je jím nákupní centrum Designer Outlet Parndorf, které se nachází jen 30 minut jízdy od Vídně nebo Bratislavy a nabízí více než 160 obchodů s prestižními značkami za zvýhodněné ceny. Jeho hlavní specialitou je prodej outletového zboží, což jsou jednotlivé kusy nebo celé série oblečení, obuvi a doplňků, které byly v běžných obchodech nahrazeny novým sezónním zbožím. Outletové centrum prodává značkové zboží s výraznými slevami 30-70 % a pravidelně pořádá výprodejové akce s dalšími slevami.

Designer Outlet Parndorf byl otevřen v roce 1998 jako první outletový projekt McArthurGlen ve střední Evropě. Nachází se v blízkosti jezera Neusiedler See. Jeho architektura je inspirována tradiční rakouskou architekturou s barevnými fasádami a dřevěnými prvky. Je největším zaměstnavatelem v regionu a ročně jej navštíví více než 4 miliony milovníků nakupování.

Nejvýhodnější nabídky

V Designer Outlet Parndorf si můžete vybrat ze široké nabídky oblečení, obuvi, šperků, hodinek, kosmetiky, sportovních potřeb a domácích potřeb známých značek, jako jsou Prada, Armani, Nike, Adidas, Tommy Hilfiger, Polo, Ralph Lauren a mnoho dalších. Ceny jsou zde celoročně až o 70 % nižší a těšit se můžete i na další akce a slevy během letní a zimní sezóny nebo během akce Fashion Shopping Week. Kromě toho si můžete odpočinout v některé z mnoha restaurací či kaváren nebo zabavit děti na dětském hřišti.

 

Mapa obchodů

Mapu centra se zónami obchodů najdete zde.

Kdy se vyplatí nakupovat

Nejlepší doba pro nákup v Designer Outlet Parndorf je během výprodejů, kdy je výběr zboží ještě větší a ceny ještě nižší. Je také dobré vědět, že v obchodech pracuje mnoho Slováků, takže se snadno domluvíte rodným jazykem.

Občerstvení a odpočinek

Součástí komplexu je také 12 restaurací, kaváren a provozoven rychlého občerstvení. Můžete si vybrat z tradiční rakouské kuchyně v Marché Restaurant Parndorf, italské kuchyně v Amici Napoli nebo asijské kuchyně ve Wagamama. Pokud máte chuť na něco sladkého nebo osvěžujícího, můžete navštívit Dunkin‘ Donuts nebo Starbucks Coffee.

Najdete zde však i známé řetězce rychlého občerstvení, jako je Wagamama, Burger King a McDonalds.

Pokud přijdete s dětmi, nezapomeňte je zabavit na dětském hřišti Dinoland, kde si mohou hrát pod dohledem profesionálních animátorů. Pokud budete při nakupování potřebovat jakoukoli pomoc nebo informace, můžete se obrátit na informační centrum služeb pro hosty, kde vám rádi pomohou. Můžete si zde také zapůjčit dětský kočárek nebo nákupní vozík.

Hned vedle Designer Outlet Parndorf se nachází nákupní park PADO, kde můžete nakoupit potraviny, drogistické zboží apod.

Otevírací doba
Pondělí 9:00 – 20:00
Úterý 9:00 – 20:00
Středa 9:00 – 20:00
Čtvrtek 9:00 – 21:00
Pátek 9:00 – 21:00
Sobota 9:00 – 18:00
Neděle Zavřeno

 

Parkování

Parkování je zdarma a k dispozici je více než 4 000 parkovacích míst. Na parkovišti jsou také nabíjecí stanice Smatrics a Tesla.

Ubytování

Zejména v létě se vyplatí zůstat na tomto místě déle. Nedaleké jezero Neusiedler See nabízí mnoho aktivit pro malé i velké. Nejbližší pláž je vzdálena pouhých 8 km. Ubytovat se můžete přímo v Parndorfu nebo ve městech s nejkrásnějšími plážemi – Neusiedl am See nebo Podersdorf.

Adresa

Designer Outlet Parndorf

Designer Outlet Straße 1
7111 Parndorf
Chcete-li se o Designer Outlet Parndorf dozvědět více, navštivte jeho oficiální webové stránky, kde najdete aktuální přehled prodejen, nabídek a služeb. Můžete se také přihlásit k odběru newsletteru nebo sledovat outlet na sociálních sítích Facebook a Instagram.