Relax a zábava v lázních Sonnentherme Lutzmannsburg

Hledáte ideální místo pro relaxaci a zábavu? Náš kompletní průvodce lázněmi Sonnentherme vám nabídne vše, co potřebujete vědět - od bazénů a saun až po wellness procedury a ceník. Užijte si dokonalý lázeňský den!

Cestování do Rakouska autobusem

Plánujete cestovat autobusem z České republiky do Rakouska a nevíte, jak na to? Náš podrobný článek vám poskytne všechny potřebné informace od výběru společnosti, tras až po tipy na cestu. Užijte si pohodlnou a bezproblémovou cestu!

Dlouhá noc muzeí – Lange Nacht der Museen 7. 10. 2023

Navštivte Dlouhou noc muzeí 1. října v Rakousku. Objevte desítky muzeí, speciální akce a noční atmosféru. Vstupenky a doprava za výhodné ceny.

Zmenšený svět v parku Minimundus u jezera Wörthersee

Minimundus, svět miniatur u jezera Wörthersee, je místem pro objevování, zábavu, volný čas, učení a potěšení. Svět miniatur s modely ze všech kontinentů se rozkládá na ploše více než 26 000 m². V měřítku...

Therme Wien – největší rakouské lázně

Therme Wien: moderní termální lázně v srdci Vídně. Největší v Evropě s bohatou historií. Ideální pro relaxaci, léčbu a zábavu pro všechny generace.

120. výročí dne veřejné dopravy Öffi-Tag 2023 se bude konat 9. září.

Oslavte 120 let vídeňské veřejné dopravy Öffi-Tag (Rakušané jí říkají "Öffis" jako zkratka z "Öffentliche Verkehrsmittel" = veřejná doprava) a zažijte pestrý program plný aktivit a zábavy pro celou rodinu. V sobotu 9. září 2023...

Mezinárodní zahradnický veletrh s největší evropskou výstavou květin Tulln 2023

Nejkrásnější zahradní akce v Rakousku slaví 70. výročí Od 31. srpna do 4. září 2023 Na výstavní ploše 85 000 m² představuje vše, co souvisí se zahradami a rostlinami, přibližně 450 vystavovatelů. Mezinárodní zahradnický veletrh v...
Vienna City Card

Která turistická karta do Vídně vám ušetří nejvíce času a peněz?

Vídeň, hlavní město Rakouska, nabízí návštěvníkům mnoho historických a kulturních  zážitků. Při návštěvě města si můžete vybrat jednu z několika turistických karet, které  nabízejí zajímavé slevy a výhody.  Různé varianty si můžete objednat také přímo...

Objevte majestátnost Krimmelských vodopádů

Objevte kouzlo Krimmelských vodopádů, nejvyšších vodopádů v Evropě. Ponořte se do nádherné přírody, kde se můžete těšit na úchvatné výhledy, svěží vzduch a nezapomenutelný zážitek. Přečtěte si více o tom, co vás čeká na tomto jedinečném místě

Zámek Schloss Hof – největší barokní zámek v Rakousku

Zámek Schloss Hof, perla rakouské barokní architektury, se tyčí v malebném prostředí Dolního Rakouska nedaleko slovenských hranic. Jeho historie sahá až do 18. století a je neodmyslitelně spjata se jmény významných osobností rakouských dějin. Tento...

Attersee, skrytý poklad v srdci Rakouska

Attersee, největší jezero v Horním Rakousku, je skvostem obklopeným Alpami. Nabízí modrou vodu, malebné vesničky a bohatou historii. Ideální destinace pro relaxaci a dobrodružství.

Jízda na kole v Rakousku bez pokuty: tato pravidla byste měli znát

Jízda na kole v Rakousku je skvělá, ale vyžaduje dodržování pravidel. Přečtěte si, jak se vyhnout pokutám, což zahrnuje správné vybavení, dodržování dopravních značek a mnoho dalšího.
Prátr

Znáte vídeňské okresy?

Vídeň je rozdělena do 23 okresů, každý s unikátní atmosférou a historií. Od historického centra po moderní čtvrti, objevte různorodost a kouzlo vídeňských okresů a jejich hlavních atrakcí.

Neziderské jezero – největší stepní jezero ve střední Evropě

Neziderské jezero: největší stepní jezero ve střední Evropě, obklopeno bažinami a rákosinami. Oblíbené pro relaxaci, vodní sporty a cykloturistiku. Nachází se mezi Rakouskem a Maďarskem.

Letiště Vídeň – Schwechat

Letiště Vídeň-Schwechat je jedním z nejrušnějších v Evropě, vzdálené 18 km od Vídně. Nabízí lety do více než 240 destinací a je klíčovým uzlem pro východní Evropu a Blízký východ. Navštivte pro aktuální informace.